Wkładka do programu

 

PRZEGLĄD PIOSENKI PRAWDZIWEJ
"ZAKAZANE PIOSENKI"
GDAŃSK 81

 

PIERWSZY DZIEŃ /20 sierpnia 1981 r./

 

prowadzą: Andrzej Strzelecki i Daniel Olbrychski

 

1. KRYSTYNA JANDA - "Ballada o Janku z Gdyni" /taśma/
2. KRZYSZTOF JAROSZYŃSKI - "Krótki Kurs Historii PRL"
3. GRZEGORZ TOMCZAK - "Pieśń Zwyczajna"
4. ANDRZEJ GARCZAREK - "Wojenko, wojenko" "Przyjaciół Nikt Nie Będzie Mi Wybierał"
5. KSIĄŻEK, AUGUŚCIK - "Motyl" "I znowu"
6. JACEK ZWOŹNIAK - "Najpiękniejsza w Klasie Robotniczej" "Piosenka na Wszelki Wypadek"
7. MAREK GRECHUTA - "Superekspres" "Sława i Chwała"
8. MAŁGORZATA BRATEK - "Modlitwa" "Kiedym stawił się"
9. LESZEK WÓJTOWICZ - "Nie dzielono Srebrników"
10. B - COMPLEX - " Darmowy Song"
11. ANDRZEJ PONIEDZIELSKI - "Blok"
12. MAREK TERCZ - "Ballada pacyfistyczna" "List otwarty mistrza produkcji do mistrza olimp."
13. JACEK KACZMARSKI - "Świadkowie" "Rejtan"

 

 

przerwa 15 minut / głosowanie plebiscytu publiczności

 

Część II

 

prowadzi: PIOTR SKRZYNECKI

1. AREOBUS
2. B - COMPLEX i JACEK ZWOŹNIAK
3. ANDRZEJ GARCZAREK
4. LESZEK WÓJTOWICZ
5. MAREK GRECHUTA
6. JACEK FEDOROWICZ

 

kończy Daniel Olbrychski /konferansjerka/
wręczenie nagród honorowych
powtórzenie ZŁOTEGO KNEBLA
Konferansjerka improwizowana, ograniczona do zapowiedzi.
koniec pierwszego dnia

 

 

Wkładka do programu

PRZEGLĄD PIOSENKI PRAWDZIWEJ
"ZAKAZANE PIOSENKI"
GDAŃSK 81

 

DRUGI DZIEŃ /21 sierpnia 1981/

 

prowadzą: Andrzej Strzelecki i Daniel Olbrychski

 

1. MIECZYSŁAW CHOLEWA - "Ballada o Janku z Gdyni"
2. KRZYSZTOF JAROSZYŃSKI - "Krótki kurs historii PRL"
3. PRZEMYSŁAW GINTROWSKI - "Czy poznajesz mnie moja Polsko?"
4. JANUSZ SOKOŁOWSKI - "Siedzi na sali egzekutywa" "Ojczyzna"
5. WALDEMAR CHYLIŃSKI - "A może" "Tylko nam się zdaje"
6. EWA DAŁKOWSKA i PIOTR SZCZEPANIK - "Polonez Kościuszki"
7. ELŻBIETA GOETEL - "Postulat 22"
8. TOMASZ SIKORA - "Targowica pod Grunwaldem" "Samitowski"
9. ANNA SZAŁAPAK - "Czarna Sukienka"
10. ZBIGNIEW SEKULSKI - "Między wschodem a zachodem słońca" "List"
11. POMORZANIE - "Ten grudniowy dzień" "Mario, Matko"
12. ANTONINA KRZYSZTOŃ - "Przesłanie Pana Cogito"
Piosenka
13. STANISŁAW KLAWE - "Kiedym się stawił" "Płot"
14. MARYNA BARFUSS, ANNA SZAŁAPAK, ANNA KLIMAS -"Wywiad z Adrianą Gierek"
15. MACIEJ ZEMBATY - "Izba chorych" "Brygadzista Albin"

 

przerwa 15 minut / głosowanie plebiscytu publiczności

 

CZĘŚĆ II


1. STALOWY BAGAŻ / KRYZYS
2. TRZECI ODDECH KACZUCHY
3. JACEK KLEYFF
4. "POD BUDA"
5. MACIEJ ZEMBATY
6. J. KACZMARSKI i P. GINTROWSKI
7. JACEK FEDEROWICZ
8. WRĘCZENIE ZŁOTEGO KNEBLA - Daniel Olbrychski i Andrzej Strzelecki
9. LAUREAT

 

 

PRZEGLĄD PIOSENKI PRAWDZIWEJ

"ZAKAZANE PIOSENKI"
GDAŃSK 81

 

TRZECI DZIEŃ /22 sierpnia 1981 ./

 

Część I


prowadzą: Andrzej Strzelecki i Daniel Olbrychski


"Ballada o Janku z Gdyni
KRZYSZTOF JAROSZŃSKI - "Krótki kurs historii PRL" /3/

1. GRZEGORZ BUKAŁA - Piosenka "List z wojska"
2. BOGDAN ZIOŁKOWSKI - "Corrida"
3. ALEKSANDER GROTKOWSKI - "Rozmowa Ministra ze Studentami"
"Ballada o św. Włodzimierzu"
4. NATASZA CZARMIŃSKA - "Obudźmy się" "Prośba"
5. STANISŁAW ZYGMUNT - "Koszula Rejtana"
6. LUCJAN WESOŁOWSKI - "Imre Nagy"
7. ANDRZEJ MUŁKOWSKI - "Trzy Krzyże"
8. JAN WOŁEK - "Tętno"
9. KABARET BĄBEL, JERZY KLESYK - "Po balu""Ja jestem pro"
10. MACIEJ PIETRZYK - "Piosenka dla Córki" "Sierpień 80"
11. JAN TADEUSZ STANISŁAWSKI, WŁODZIMIERZ WYSOCKI, DANIEL OLBRYCHSKI - "Z Naganem do MHD"

 

 

przerwa 15 minut - głosowanie plebiscytu publiczności
Część II
prowadzi: Jerzy Stuhr

 

1. MAANAM
2. WAŁY JAGIELLOŃSKIE
3. JAN TADEUSZ STANISŁAWSKI
4. WOLNA GRUPA BUKOWINA
5. JAN WOŁEK
6. TU SZEŚĆDZIESIĄTKA
7. PIOTR PASTOR
8. JAN KOPCZEWSKI - BUŁECZKA SKRZYNECKI
9. JACEK FEDOROWICZ
10. ANDRZEJ ROSIEWICZ

 

Wręczenie ZŁOTEGO KNEBLA

ZAMKNIĘCIE